SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Samorząd Uczniowski Ulica Mazurska

Weronika Stefańska

Przewodnicząca  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Nazywam się Weronika Stefańska, uczęszczam do trzeciej klasy Technikum Logistycznego. Jestem osobą ambitną, zawsze stawiającą na swoim, dążącą do tego czego chce, otwartą na nowe znajomości i chętnie je nawiązuje.

Agata Mielnik

Zastepca Przewodniczącej Centrum Zawodowego i Ustawicznego

Agata Mielnik- Mam 18 lat jestem Zastępcą Przewodniczącej SU Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.  Od 3 lat biorę czynny udział w życiu szkoły. Uczęszczam do Trzeciej klasy Technikum Hotelarskiego. Należę do Grupy Teatralnej, oraz do Kółka Baristycznego.

Karolina Liszewska

Zastępca Przewodniczącej Ulica Mazurska

Mam na imię Karolina Liszewska, jestem zastępcą przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego odział Mazurska. Chodzę do klasy trzeciej technikum budownictwa. Kocham sport , a moim małym hobby jest krawiectwo.

Karolina Berent

Rzecznik Praw Ucznia Ulica Mazurska

Uczęszczam do trzeciej klasy technikum logistycznego. W naszej szkole pełnię funkcje Rzecznika Praw Ucznia, a także należe do członków pocztu sztandarowego. Większość wolnego czasu poświęcam na aktywny wypoczynek , ale równiez udzielam się charytatywnie. Jestem ambitną i pracowitą osobą. Zawsze chętną i gotową do pomocy innym.

Aleksandra Argalska

Sekretarz SU Ulica Mazurska

Nazywam się Ola Argalska, jestem uczennicą trzeciej klasy technikum budownictwa. W samorządzie pęłnię funkcję sekretarza. Interesuję się piłką ręczną jednak moim największym hobby jest fotografia.

Joanna Jurzyk

Skarbnik SU Ulica Mazurska

Joanna Jurzyk, jestem uczennicą 3 klasy technikum ekonomicznego. Jestem osobą ambitną i pracowitą, staram się osiągać zamierzone cele.

Joanna Wasik

Sekcja plastyczno - artystyczna SU Ulica Mazurska

Nazywam się Joanna Wasik i jestem uczennicą 3 klasy technikum informatycznego.W samorządzie szkolnym należę do sekcji plastyczno-artystycznej.Jestem ambitna i lubię pomagać innym. Interesuję się sportem i muzyką.

Izabela Topolewska

Sekcja plastyczno - artystyczna SU Ulica Mazurska

Hej! Nazywam się Izabela Topoloweska. Jestem uczennicą trzeciej klasy Technikum Ekonomicznego. Moją pasją jest malowanie koszulek. Oprócz tego aktywnie spędzam czas w gronie znajomych i rodziny. W wolnych chwilach amatorsko zajmuję się montażem filmików. Cenie sobię dobrą muzykę i spokojnego odpoczynku.

Mateusz Prass

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Witam nazywam sie Mateusz Prass uczeszczam do klasy 2 technikum informatycznego. Jestem osoba ambitna dążącą do swoich celów a po za szkola  pracuje jako ratownik medyczno- wodny. Więc jest bezpiecznie :) !

Patryk Zembrzycki

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Cześć ! Nazywam się Patryk Zembrzycki. Uczęszczam do drugiej klasy technikum informatycznego. Najbardziej liczy się dla mnie humor i dystans do siebie. Jestem pracowity i dążę do obranego przez siebię celu.

Patryk Wieczyński

Sekcja kulturalno -  rozrywkowa SU Ulica Mazurska

Nazywam się Patryk Wieczyński, chodzę do 2 klasy technikum mechatronicznego. Interesuję się sportem siłowym a w wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi. Kiedy sobie coś postanowię,  to nie odpuszczam - dążę do wyznaczonego sobie celu.

Marta Zielińska

Sekcja społeczno-charytatywna SU Ulica Mazurska

Cześć, nazywam się Marta Zielińska i uczęszczam do drugiej klasy technikum ekonomicznego. Moim hobby jest sport. Zawsze dążę do wyznaczonego przez siebie celu. Chętnie służę pomocą innym

Kasia Modrzyńska

Sekcja społeczno charytatywna SU Ulica Mazurska

Hej, nazywam się Kasia Modrzyńska i jestem uczennicą klasy 3 technikum handlowego. Moim glównym zainteresowaniem jest sport. W wolnym czasie bardzo lubię grać w siatkówkę i spotykać się ze znajomymi. Jestem osobą pozytywną i zawsze i uśmiechniętą.

Joanna Olszewska

Opiekun SU Ulica Mazurska

Nazywam się Joanna Olszewska, pracuję w Zespole Szkół Zawodowych od 2003 roku, jako nauczyciel przedmiotów zawodowych.  Bardzo lubię kontakt z młodzieżą.

Katarzyna Szymołon

Ulica Mazurska

Nazywam się Katarzyna Szymołon, pracuję w Zespole Szkół Zawodowych od 16 lat smiley, jako katechetka. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, która ma własne zdanie i potrafi walczyć o swoje.