Spis klas 2016/2017 wraz z wychowawcą (52 oddziały) wraz z dyżurem dla rodziców
Zasadnicza Szkoła Zawodowa |
|||
---|---|---|---|
Klasa |
Wychowawca |
Dzień Tygodnia |
Godzina od - do |
1 a ZSZ | Krzysztof Suchorab | wtorek | 14:05 - 14:50 |
1 b ZSZ | Marcin Nowatkowski | czwartek | 10:40 - 11:25 |
1 c ZSZ | Dorota Katolicka | czwartek | 12:20 - 13:05 |
1 d ZSZ | Edyta Siemiątkowska | czwartek | 12:20 - 13:05 |
1 e ZSZ | Aleksandra Roznerska | piątek | 09:40 - 10:25 |
1 f ZSZ | Magdalena Nowakowska | wtorek | 10:40 - 11:25 |
1 g ZSZ | Jarosław Wojnowski | środa | 09:40 - 10:25 |
1 h ZSZ | Arkadiusz Nagórski | piątek | 10:40 - 11:25 |
2 a ZSZ | Paweł Sternicki | poniedziałek | 10:40 - 11:25 |
2 b ZSZ | Katarzyna Kwiatkowska | wtorek | 13:15 - 14:00 |
2 c ZSZ | Wiesława Wróblewska | piątek | 12:20 - 13:05 |
2 d ZSZ | Jakub Cybulski | środa | 09:40 - 10:25 |
2 e ZSZ | Irena Grzeszkiewicz | piątek | 09:40 - 10:25 |
2 f ZSZ | Anna Suchodolska | piątek | 12:20 - 13:05 |
2 g ZSZ | Anita Głodowska | poniedziałek | 12:20 - 13:05 |
2 h ZSZ | Bernardeta Dukat | piątek | 09:40 - 10:25 |
3 a ZSZ | Andrzej Karczewski | czwartek | 12:30 - 13:15 |
3 b ZSZ | Ryszard Gut | wtorek | 12:30 - 13:15 |
3 c ZSZ | Rafał Dąbrowicz | wtorek | 13:15 - 14:00 |
3 d ZSZ | Beata Zakrzewska | środa | 12:20 - 13:05 |
3 e ZSZ | Justyna Szczepańska | piątek | 12:20 - 13:05 |
3 f ZSZ | Anna Kowalska | wtorek | 12:20 - 13:05 |
3 g ZSZ | Krzysztof Wydra | wtorek | 11:40 - 11:25 |
Technikum ul. Mazurska |
|||
---|---|---|---|
Klasa |
Wychowawca |
Dzień Tygodnia |
Godzina od - do |
1 TE | Jowita Kisicka | wtorek | 12:15 - 13:00 |
2 TE | Mirosław Wołojewicz | wtorek | 13:15 - 14:00 |
2 TEI | Anna Kwiatkowska | poniedziałek | 13:15 - 14:00 |
3 TE | Diana Zabłotna | czwartek | 9:40 - 10:25 |
4 TE | Barbara Stefańska | wtorek | 9:40 - 10:25 |
1a TL | Jolanta Wieczorek | wtorek | 12:20 - 13:05 |
1b TL | Mateusz Gutfeld | czwartek | 09:40 - 10:25 |
1c TL | Barbara Polender | czwartek | 10:40 - 11:25 |
2 TL | Małgorzata Wróblewska | środa | 10:40 - 11:25 |
3 TL | Anna Romanowska | wtorek | 09:40 - 10:25 |
4a TL | Marek Betlejewski | poniedziałek | 14:00 - 14:45 |
4b TL | Joanna Olszewska | wtorek | 08:50 - 09:35 |
1a TI | Alina Ronowicz | środa | 09:40 - 10:25 |
1b TI | Lucyna Szwed | środa | 10:40 - 11:25 |
2 TI | Honorata Karbowska | czwartek | 09:40 - 10:25 |
3 TI | Alicja Rumińska | poniedziałek | 09:40 - 10:25 |
4 TI | Jakub Michalak | poniedziałek | 11:30 - 12:15 |
1 TOR | Dorota Leśniewska | czwartek | 13:15 - 14:00 |
4 TH | Krzysztof Roznerski | wtorek | 14:05 - 14:50 |
1 TB | Katarzyna Szymołon | wtorek | 08:00 - 08:45 |
2 TB | Anna Radaszewska | poniedziałek | 08:50 - 09:35 |
3 TB | Magdalena Chachulska | środa | 08:00 - 08:45 |
4 TB | Antoni Dogoński | wtorek | 11:30 - 12:15 |
3 ML | Anna Krawulska | wtorek | 08:50 - 09:35 |
3 TMH | Krzysztof Błaszczyk | wtorek | 14:05 - 14:50 |
1 TM | Alina Betlejewska | wtorek | 11:30 - 12:15 |
2a TM | Katarzyna Gniadkowska | środa | 11:30 - 12:15 |
2b TM | Wiesław Lechowicz | poniedziałek | 08:50 - 09:35 |
4 TM | Sławomir Krawulski | wtorek |
08:50 - 09:35 |
Technikum ul. Karbowska |
|||
---|---|---|---|
Klasa |
Wychowawca |
Dzień Tygodnia |
Godzina od - do |
1 TŻiUG | Beata Jaczewska | środa | 10:40 - 11:25 |
2 TŻiUG | Magdalena Sarnowska | poniedziałek | 09:40 - 10:25 |
3a TŻiUG | Hanna Jarzynka | piątek | 09:55 - 10:40 |
3b TŻiUG | Katarzyna Michalska | środa | 12:15 - 13:00 |
4a TŻiUG | Joanna Laskowska | wtorek | 08:50 - 09:35 |
4b TŻiUG | Marzena Janiszewska | czwartek | 11:30 - 12:15 |
2 TH | Anna Gęstwicka | poniedziałek | 10:40 - 11:25 |
3 TH | Katarzyna Michalska | środa | 12:15 - 13:00 |
4 TH | Michał Tomella | środa | 09:40 - 10:25 |
1 TR | Zofia Łapkiewicz | wtorek | 15:00 - 15:30 |
2 TR | Joanna Kamińska | poniedziałek | 11:30 - 12:15 |
3 TR | Ewelina Teska | wtorek | 11:30 - 12:15 |
4 TR | Krzysztof Bartoszewski | wtorek | 13:15 - 14:00 |
1 TMR | Zyta Kowalska | wtorek | 10:40 - 11:25 |
2 TMR | Joanna Kamińska | poniedziałek | 11:30 - 12:15 |
3 TMR | Jerzy Kossakowski | środa | 10:30 - 12:15 |
4 TMR | Krzysztof Bartoszewski | wtorek | 13:15 - 14:00 |
2 TAK | Anna Musierowicz | piątek | 11:30 - 12:15 |
3 TAK | Ewelina Teska | wtorek | 11:30 - 12:15 |
4 TAK | Ewa Zdunowska | wtorek | 15:40 - 16:30 |
1 TCPG | Zofia Łapkiewicz | wtorek | 15:00 - 15:30 |
2 TCPG | Anna Musierowicz | piątek | 11:30 - 12:15 |
3 TCPG | Jerzy Kossakowski | środa | 10:30 - 12:15 |
Szkoły dla dorosłych |
|
---|---|
Klasa |
Wychowawca |
1 Gimnazjum dla Dorosłych | Dorota Wojnowska |
2a Giminazjum dla Dorosłych | Ewelina Graczyk |
2b Gimnazjum dla Dorosłych | Weronika Gurzyńska-Rędzikowska |
3a Gimnazjum dla Dorosłych | Justyna Kaniecka |
3b Gimnazjum dla Dorosłych | Agnieszka Żbikowska |
1 Liceum Ogólnokształcące f. wieczorowa | Dorota Wojnowska |
2 Liceum Ogólnokształcące f. wieczorowa | Ewa Bieżuńska |
3 Liceum Ogólnokształcące f. wieczorowa | Ewa Bieżuńska |
1 Liceum Ogólnokształcące f. zaoczna | Ewelina Graczyk |
2a Liceum Ogólnokształcące f. zaoczna | Dorota Wojnowska |
2b Liceum Ogólnokształcące f. zaoczna | Weronika Gurzyńska-Rędzikowska |
2c Liceum Ogólnokształcące f. zaoczna | Justyna Kaniecka |
3 Liceum Ogólnokształcące f. zaoczna | Agnieszka Żbikowska |
1 semestr Szkoła Policealna Technik Administracji | Małgorzata Roszak |
1 semestr Szkoła Policealna Technik Usług Kosmetycznych | Marta Grochowalska |
3 semestr Szkoła Policealna Technik Administracji | Małgorzata Roszak |
3 semestr Szkoła Policealna Technik Usług Kosmetycznych | Anita Kabacińska |