Sport

Nagłówek

Stronę redaguje Krzysztof Wydra.

 

Piłka nożna.

 

         Na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Rolniczych w Brodnicy w dniu 23 października 2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: I LO w Brodnicy, III LO w Brodnicy, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, Zespół Szkół Rolniczych z Brodnicy i reprezentacja naszej szkoły.

         Drużyny podzielono na dwie grupy. Grupa A I LO Brodnica, ZSR Brodnica, ZS Jabłonowo Pomorskie, grupa B

         III LO Brodnica, ZSZ Brodnica.

    Nasi zawodnicy w pierwszym spotkaniu w normalnym czasie zremisowali z III LO 1 : 1 w rzutach karnych wygrali 3 : 1, co oznaczało, że zagrają w finale. W spotkaniu o Mistrzostwo Powiatu po zaciętym spotkaniu pokonali faworyzowany zespół z I LO w Brodnicy 2 : 1. Jest to pierwsze zwycięstwo naszej szkoły w historii istnienia tych zawodów.

         Końcowa kolejność turnieju: ZSZ Brodnica, I LO Brodnica, ZSR Brodnica, III LO Brodnica,  ZS Jabłonowo Pomorskie,                    

         Skład drużyny: Witkowski Dominik 4 TI, Fryger Michał 3g, Karol Łęgowski 3g, Arkadiusz Zieliński 3h,

                                 Michał Szczęśniak 3b TL, Beniamin Rydzyński 3b TL, Patryk Kowalski 3a TL, Tomasz Kaźmierczyk 2d,

                                 Patryk Łukaszewski 2 TL

 

         Opiekunami zawodników byli p. Krzysztof Wydra i Rafał Dąbrowicz.

.

 

 

SZTAFETOWE BIEGI  PRZEŁAJOWE 2015/2016

 

 

          Na stadionie OSiR w Brodnicy  20 października 2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zależności od kategorii wiekowej każdy z zawodników ma do przebiegnięcia od 800 do 1000m. drużyna składa się z dziesięciu zawodników.

 

         Nasz szkoła rywalizowała w kategorii chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów  oprócz naszej szkoły przystąpiły reprezentacje I i III LO w Brodnicy.

          Po zaciętej rywalizacji mistrzostwa wygrali chłopcy z III LO w Brodnicy, drugie miejsce zajeli zawodnicy z I LO w Brodnicy, a nasi chłopcy zajeli III miejsce.

 

        

         Skład drużyny:  Murawski Kacper 4 TE, Meller Dawid 2 TMH, Wiśniewski Kamil, Jaworski Michał obaj z kl.3TB, Zdunowski Jerzy 2d

                            Rzepka Patryk 2b, Kalisz Jan 1TEI, Leśniewski Paweł 2TI, Żulewski Marcin 2TMH, Drumiński Krystian 3d

                            Barkowski Kacper 1TB.

        Dziewczęta naszej szkoły sprawiły miłą niespodziankę i po zaciętej rywalizacji pokonały koleżanki z I LO w Brodnicy, co oznacza, że będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

        Skład zespołu: Walczak Aleksandra 1TL, Chmielewska Marta 1TL, Rajca Jagoda 1TL, Jankowska Dominika 1TE

                              Domżalska Patrycja  1TE, Żołnowska Emilia 1TB, Kucińska Paulina 1f, Rutkowska Mirosława 2TE,

                              Zielińska Marta 1TE, Grapatyn Agnieszka 3TH, Grzywacz Martyna 1TL.

 

Indywidualne biegi przełajowe.

 

 

 

 

       W dniu 30 września 2015r. na stadionie OSiR w Brodnicy rozpoczęła się rywalizacja sportowa organizowana przez Szkolny Związek Sportowy.

 

       Jak co roku jako pierwsi zawody rozpoczęli lekkoatleci. Odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w biegach przełajowych. Chłopcy rywalizowali w biegu na dystansie 2000m, a dziewczęta 1500m. Naszą szkołę reprezentowało 5 chłopców i 5 dziewcząt.

 

       W kategorii dziewcząt zwycięzyła Aleksandra Walczak 1TL, w pierwszej ósemce znalazły się jeszcze 3 nasze uczennice Dominika Jankowska 1TE, Patrycja Domżalska 1TE, Jagoda Rajca 1TL, wśród chłopców Patryk Rzepka 2b wywalczył 2 miejsce. Wszyscy uzyskali awans na Mistrzostwa Województwa w Bydgoszczy.

       W Bydgoszczy Ola Walczak była 11, a Patryk Rzepka 13.

 

 

 

Opiekunem zawodników był p. Krzysztof Wydra.

 

                                                                                                   

 

         .

 

 

.

 

 

 

 

 

PIŁKA  RĘCZNA.

 

 

         W dniu 19 i 20 listopada 2015r odbyły się w hali sportowej przy I LO w Brodnicy,  Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Ręcznej Chłopców i Dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły rywalizowały z koleżankami z I, III LO z Brodnicy i Zespołu Szkół Rolniczych w Brodnicy . W pierwszym spotkaniu nasze reprezentantki przegrały z I LO 15 : 4. W drugim spotkaniu turnieju III LO pokonało ZSR 20 : 9. O trzecie miejsce w mistrzostwach walczyły więc zawodniczki naszej szkoły i ZSR w Brodnicy, lepsze okazały się nasze dziewczyny 7 ; 2. W finale zwyciężyły dziewczyny z III LO 21:17

         Ostateczna kolejność: III LO z Brodnicy,I LO z Brodnicy, ZSZ z Brodnicy i ZSR z Brodnicy

         Skład zespołu: Mikołajek Natalia 3 TL, Śliwińska Patrycja 3TBH, Gruźlewska Teresa 3TI, Świniarska Joanna 3T BH, Wysocka Monika 3TBH. Krajewska Daria 2aTL, Dylewska Izabela 2aTL, Jabłońska Paulina 3 TB, Makowska Oliwia, Pawłowska Daria 3 TBH

          Zespołem opiekowała się p. Anita Głodowska

         Do mistrzostw w kategorii chłopców przystąpiły trzy drużyny, III LO w Brodnicy, I LO w Brodnicy i nasza drużyna. Chłopcy z naszej szkoły przegrali z III LO z Brodnicy 34 : 18, oraz z I LO 24 : 19, w spotkaniu III LO - I LO padł wynik  35 ; 14.

       Ostateczna kolejność: III LO z Brodnicy, I LO z Brodnicy  ZSZ z Brodnicy.  

        

       Skład zespołu:  Kusior Kamil 3b TL, Meller Dawid 2 TMH, Myśliński Rafał 2 TMH, Białowicz Krzysztof 3a TL, Ptaszyński Dawid 2 TL, Grabowski Karol 3g,  


       Dziękujemy naszym zespołom za ambicję i duże zaangażowanie w walce i godne reprezentowanie naszej szkoły

       Opiekunami zespołu byli p. Krzysztof Wydra i Rafał Dąbrowicz

 

 

               

SZACHY

 

                W dniu 17 grudnia 2014r. w auli naszej szkoły odbyły się II Mistrzostwa Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy w Szachach. Do zawodów przystąpiło 10 uczniów i 2 uczennice. Zawody rozgrywano systemem szwajcarskim 7 rundowym. W kategorii chłopców trzecie miejsce zajął Kacper Murawski z kl.3 TE, drugie miejsce Paweł Cichowski kl. 4 TB, pierwsze miejsce Paweł Murawski kl. 4 TB. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Weronika Żulewska, a druga była Mirosława Rutkowska, obie z kl. 1 TE 

                Mistrzostwa przygotował i przeprowadził Krzysztof Wydra. Sędzią głównym zawodów był p. Henryk Milewski.

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

 

                            Już czwarty raz w okolicach 6 grudnia rozgrywany jest w naszej szkole turniej w piłce siatkowej dziewcząt. W tym roku wystartowały reprezentacje następujący klas: 2 TB, 2 TL, 2 TH, 2f, 1 TB,

Zawody rozgrywano systemem "każdy z każdym". W wyniku rozegranych spotkań wyłoniono końcową kolejność              1 miejsce 2 TL, drugie 2f, trzecie 1 TB, czwarte 2 TH, piąte 2 TB

                            Skład zwycięskiej drużyny: Dylewska Izabela, Augystyniak Monika, Krajewska Daria, Gutowska Klaudia, Cichewicz Karolina, Romanowska Karolina, Zarębska Martyna.

                            Najwszechstronniejszą zawodniczką uznano Karolinę Cichewicz z 2 TL

                            Zawody przygotowali nauczyciele wychowania-fizycznego, pod przywódctwem  p. Ryszarda Guta turniej sędziowali panowie Marek Bukowski i Rafał Dąbrowicz. Zawody zaszczycił swoją obecnością Święty Mikołaj,

                            Nagrody ufundowała Rada Rodziców przy ZSZ w Brodnicy

 

Mistrzostwa ZSZ w Piłce Siatkowej Chłopców

 

       W miesiącach listopadzie i grudniu w naszej szkole rozegrano turniej piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy. Na hali sportowej przy I LO w Brodnicy, stawiło się siedem drurzyn chłopców. Turniej rozgrywano w dwuch grupach A - 2 TB, 2 ME, 3h, B - 1d 1 TL, 4 TB, 1b, 2c.

       Ostateczna kolejność: 4 TB, 2c, 2 ME, 3h, 2 TB, 1d TL, 1b

Turniej przygotowali i przeprowadzili Krzysztof Wydra, Rafał Dąbrowicz, Tomasz Górny

 

        

         .

  

PIŁKA SIATKOWA.

 

 

        W dniach 22 i 23 stycznia 2015r. w hali sportowej ZSR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

        W kategorii dziewcząt wystartowały zespoły z I LO w Brodnicy, ZSR w Brodnicy, oraz ekipa z naszej szkoły.                           W pierwszym spotkaniu po przeciwnych stronach siatki stanęły zespoły ZSR z Brodnicy i ZSZ z Brodnicy, zwyciężyły dziewczyny z naszej szkoły 2 : 0. W drugim mecz siatkarki " zawki " pokonały I LO 2 : 1 zostając mistrzyniami powiatu.

 

         Ostateczna kolejność: ZSZ Brodnica  I LO z Brodnica, ZSR z Brodnica.

 

Skład naszej drużyny: Marta Aniszewska 2f, Kinga Janowska 2f, Weronika Stefańska 1 TML, Karolina Liszewska 1 TB, 

                                 Małgorzata Cendrowska 2 TE, Marta Machalska 2 TE, Weronika Górna 1 TI, Izabela Dylewska 2a TL

 

Opiekunami zespołu byli p. Ryszard Gut i p. Małgorzata Mroczyńska

 

          W kategorii chłopców wystartowały cztery zespoły: I LO, ZS Jabłonowo Pomorskie, ZSR z Brodnicy oraz drużyna z naszej szkoły.

          W pierwszym spotkaniu ZSZ wygrał z ZSR 2 : 0, w następnym meczu nasi zawodnicy pokonali ZS 2 : 0

Kolejne spotkanie to mecz ZS kontra I LO z wynikiem 2 : 1 i w ostatnim spotkaniu ZSR uległo I LO 1 : 2.

 

          Ostateczna kolejność:  ZSZ Brodnica, ZS Jabłonowo Pomorskie, I LO Brodnica, ZSR Brodnica.

 

          Skład zespołu: Moszczyński Patryk 3g, Ćwikliński Bartosz 2g, Niedbalski Marcin 2g, Leleniewski Patryk 2TMe,            Kowalski Krystian 1c, Tadajewski Kamil, Bartnicki Karol 3h, Szylka Marcin 2c

 

          Opiekunem zawodników był p. Tomasz Górny.

 

 

 

 

V Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych.


 


 


 

           W dniu 11 lutego 2015r.w auli szkolnej ZSZ w Brodnicy odbyły się V Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Szachach Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięły udział dwie szkoły z powiatu brodnickiego, Zespół Szkół Rolniczych z Brodnicy i Zespół Szkół Zawodowych z Brodnicy. Mistrzostwa rozgrywano drużynowo i indywidualnie. Zawody rozgrywano w systemie szachów szybkich po 10 minut, rozegrano 9 rund.

Wyniki Mistrzostw: I miejsce, pierwsza drużyna ZSZ Brodnica 22 pkt, II miejsce druga drużyna ZSZ w Brodnicy 19 pkt, III miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy 19,5 pkt.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Żulewska Weronika, drugie miejsce Rutkowska Mirosława obie z Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy, trzecie miejsce Apczyńska Paulina z Zespołu Szkół Rolniczych w Brodnicy.

W kategorii chłopców wygrał uczeń ZSR w Brodnicy Lewandowski Przemysław, drugie miejsce zdobył Kieliszek Krzysztof, a trzecie Jagielski Piotr obaj z ZSZ w Brodnicy

Organizatorami Mistrzostw było Starostwo Powiatowe w Brodnicy, ZSZ Brodnica, Rada Rodziców przy ZSZ w Brodnicy, nauczyciele w-f ZSZ na czele z p. Krzysztofem Wydra, zawody sędziował sędzia I klasy p. Henryk Milewski

 

 

           

 

 

KOSZYKÓWKA 2013/14

 

 

W dniach 12 i 13 marca w hali sportowej I LO w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt wystartowały tylko dwa zespoły I LO z Brodnicy i Zespół Szkół Zawodowych z Brodnicy.

 

Spotkanie wygrała reprezentacja I LO w Brodnicy 24 : 8

 

Skład reprezentacji ZSZ z Brodnicy: Miazga Patrycja 1g, Bendyk Monika 1TE, Sikorska Wiktoria 1b TL, Chrapczyńska Martyna 1b TL, Dylewska Izabela 1a TL, Krajewska Daria 1a TL, Lewandowska Joanna 2TE, Marońska Judyta 3bTL, Gruźlewska Teresa 2 TI.

 

Opiekunem zawodniczek była p. Małgorzata Mroczyńska.

 

W kategorii chłopców wystartowały też tylko dwa zespoły III LO w Brodnicy i ZSZ w Brodnicy.

Po bardzo zaciętym i pasjonującym spotkaniu wygrał zespół III LO 36 : 35.

 

Skład drużyny: Warych Jakub 2e, Bauer Przemysław 1b, Włoch Krystian1d, Stefański Jakub 3a TL, Skalarewicz Patryk 1b TL, Hermanowski Dominik 2d, Cieśnik Bartosz 1 TMe, Nowak Piotr 3b, Kamiński Marcin 3 TB, Kusior Kamil 1b TL.

 

Drużyną opiekowali się p. Rafał Dąbrowicz i Krzysztof Wydra.

 

Piłka nożna.

 

 

         W dniu 27 marca 2015r.w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Brodnicy odbył się II Turniej o Puchar Starosty Brodnickiego  w Halową Piłkę Nożną Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

          W turnieju wzięło udział sześć  drużyn z powiatu brodnickiego, I LO w Brodnicy, Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, Środowiskowy Hufiec Pracy w Brodnicy, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Górznie, oraz Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy.

         Turniej rozgrywano w dwóch grupach, w pierwszej grały, ZS z Jabłonowa Pomorskiego, Środowiskowy Hufiec Pracy z Brodnicy i I LO z Brodnicy, w drugiej ZSZ z Brodnicy, ZSR z Brodnicy, LO z Górzna.                                  Drużyny z poszczególnych miejsc w grupach rozgrywały spotkania o miejsca w turnieju.

         W meczu o piąte miejsce ŚHP z Brodnicy pokonał LO z Górzna 4 : 0, o trzecie miejsce I LO z Brodnicy pokonało ZSR z Brodnicy 10 ; 1, a w finale ZSZ Brodnica pokonał ZS Jabłonowo Pomorskie 7 : 1.

         Wyniki końcowe: pierwsze miejsce Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy, drugie Zeskół Szkół w Jabłonowie Pomorskim, trzecie  I LO w Brodnicy, czwarte Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy, piąte Środowiskowy Hufiec Pracy w Brodnicy i szóste Liceum Ogólnokształcące w Górznie.

         Najlepszym zawodnikiem został uznany Mateusz Kaźmierczyk z ZSZ w Brodnicy, najlepszym strzelcem został Wiktor Płoski z I LO w Brodnicy (12 bramek), najlepszym bramkarzem uznano Michała Frygiera z ZSZ w Brodnicy.

         Skład pierwszego zespołu ZSZ w Brodnicy: Kaźmierczyk Mateusz 3c, Malanowski Andrzej 4b TL, Frygier Michał 2g, Łęgowski Karol 2g, Kowalski Patryk 2a TL, Szczęśniak Michał 2b TL, Malinowski Kamil 1b, Łukaszewski Patryk      1 TL, Chamski Patryk 3g, Żulewski Marcin 1 TM/H .Opiekunem zawodników był p. Tomasz Górny.

         Puchary i dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli Wicestarosta Powiatu Brodnickiego p. Mariusz Klonowski, Dyrektorzy ZSZ w Brodnicy p.Jacek Gniadkowski i I LO w Brodnicy p. Wiesław Łupina. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Brodnicy, Radę Rodziców przy ZSZ w Brodnicy.

         W uroczystym otwarciu Turnieju wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Brodnicy.

         Zawody sędziowali p. Mariusz Zabłocki i Rafał Dąbrowicz.

         Turniej zorganizowali nauczyciele z ZSZ w Brodnicy pod kierunkiem p. Krzysztofa Wydra.

                        MISTRZOSTWA  ZSZ  w  BRODNICY  w  HALOWĄ  PIŁKĘ  NOŻNĄ CHŁOPCÓW.

 

               W dniu 10 kwietnia 2015r. zakończyliśmy Mistrzostwa Szkoły w Halową Piłkę Nożną Chłopców.

W zawodach wzięły udział w sumie 22 drużyny. Turniej rozgrywany był od lutego 2015r. Zespoły Podzielone były na grupy, gdzie rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym", do dalszych rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły z grup.

Końcowe wyniki Mistrzostw: I miejsce 4b TL, II Nie Wiem, III 3d, IV 2b TL, V 4 TB, VI 3 TL, VII 4a TL, VIII 2c

Skład zwycięskiego zespołu: Cieśliński Szymon, Laskowski Mariusz, Malanowski Andrzej, Kuciński Marcin, Rynecki Rafał,

                                           Ziółkowski Damian, Sarnowski Jakub, Kowalski Patryk.

                                          Najlepszym zawodnikiem uznano Andrzeja Malanowskiego z kl.4b TL.

                Mistrzostwa przygotowali i przeprowadzili p. Krzysztof Wydra, Rafał Dąbrowicz i Tomasz Górny.

 

 

 

 

 

                                                         PIŁKA NOŻNA.

 

        W dniu 23 kwietnia 2015r. na "Orliku" przy ZSR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W mistrzostwach udział wzieły cztery szkoły, I LO z Brodnicy, Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy, Zespół Szkół w Jabłonowie Pomorskim i nasza szkoła. Turniej rozegrano systemem pucharowym.

        Ostateczna kolejność Mistrzostw:                                                                  

                                                                            I miejsce I LO Brodnica

                                                                           II miejsce ZSR Brodnica

                                                                          III miejsce ZSZ Brodnica

                                                                          IV miejsce ZS Jabłonowo Pomorskie

       Skład zespołu:

, Muszyńska Klaudia,Błaszcztk Paulina,Raszkowska Aneta, Fhras Katarzyna, Ziółkowska Lidia wszystkie 3f,              Gruźlewska Teresa 3 TI, Dylewska Izabela 2a TL, Makowska Oliwia 1 TE, Rutkowska Mirosława 1 TE

 

       Opiekunem zespołu był p. Anita Głodowska.

 

 

 

 

                                                               PIŁKA NOŻNA.

 

        W dniu 28 kwietnia 2015r. na stadionie OSiR w Brodnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W mistrzostwach udział wzieły trzy szkoły, I LO z Brodnicy, Zespół Szkół Rolniczych z Brodnicy i nasza szkoła. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu  ZSR w Brodnicy przegrało z ZSZ w Brodnicy 0 : 5, w drugim spotkaniu I LO w Brodnica pokonało ZSR 5  : 3, w trzecim nasza ekipa pokonała I LO Brodnica 1 : 0. ostateczna kolejność turnieju:                                                                    

                                                                            I miejsce ZSZ Brodnica 

                                                                           II miejsce I LO Brodnica

                                                                          III miejsce ZSR Brodnica

       Skład zespołu: Mateusz Kaźmierczyk 3c, Michał Szczęśniak 2b TL, Patryk Chamski 3g, Andrzej Malanowski 4b TL,

                             Michał Frygier, Karol Łęgowski obydwaj 2g, Patryk Kowalski 2a TL, Kamil Malinowski 1b, Marcin Żulewski

                             1 TM/H, Michał Wichrowski 4a TL, Jakub Sarnowski 4 TMe, Damian Argalski 1 TML.

 

      Opiekunami zespołu był p. Krzysztof Wydra i Rafał Dąbrowicz

              

 

      

 

 

POŻEGNANIE NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW.

 

 

       W dniu 24 kwietnia 2015r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych technikum. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych  byli  uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych.

Małgorzata Mergiel 4 TEH - l,a

Lucyna Witkowska 4 TEH - siatkówka

Judyta Marońska 4b TL - siatkówka, koszykówka

Michał Wichrowski 4a TL - piłka nożna, l.a

Jakub Stefański 4a TL - piłka nożna, ręczna, koszykowa

Kacper Frygier 4a TL - piłka ręczna

Andrzej Malanowski 4b TL - piłka nozna

Szymon Cieśliński 4b TL - piłka nożna

Piotr Jagielski 4 TB - szachy

Paweł Murawski 4 TB - szachy

Marcin Kamiński 4 TB - piłka nożna, szachy

Sebastian Tadajewski 4 TB - siatkówka

Michał Jabłoński 4 TI - piłka nożna, l.a

 

PIŁKA SIATKOWA

 

 

            W dniu 1 czerwca 2015r, w hali OSiR w Brodnicy odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Brodnicy. Wystąpiły cztery zespoły I Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy, Zespół Szkół Rolniczych w Brodnicy, Gimnazjum nr 1 w Brodnicy i zespół z naszej szkoły.

            W pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta pokonały ZSR 2 : 0, następnie pokonały Gimnazjum nr 1 również 2 : 0,

W ostatnim spotkaniu po zaciętej walce pokonały I LO 2 : 1.

Kolejność w turnieju: I miejsce – ZSZ Brodnica

                                                            I LO Brodnica

                                                            Gimnazjum nr 1

                                                            ZSR Brodnica

              Skład drużyny: Stefańska Weronika 1 TML, Liszewska Karolina 1 TB, Górna Weronika 1 TI, Stengierska Sandra 1 TMH

                                         Cendrowska Małgorzata 2 TE, Machalska Marta 2 TE, Aniszewska Marta 2f, Janowska Kinga.

 

 

                                          Opiekunem zespołu była p. Małgorzata Mroczyńska.

 

 

 

LEKKAATLETYKA

         W dniu 3 czerwca 2015r. młodzież naszej szkoły wzieła udział w Wojewódzkim Wiosennym Mitingu Lekkoatletycznym rozgrywanym w Jabłonowie Pomorskim. Pod opieką pani Małgorzaty Mroczyńskiej i pana Krzysztofa Wydra w zawodach wystartowało siedem dziewcząt i dwunastu chłopców.
         Miting rozgrywano w biegach na 100m, 200m, 400m, 800m i 1500m, skoku wzwyż i w dal, pchnięciu kulą i rzucie oszczepem oraz biegu sztafetowym 4x100m.
         Zawody okazały sie najbardziej owocne w historii startów naszej szkoły w tej imprezie. Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 15 medali, 4 złote, 4 srebrne, 7 brązowych medali. oraz rekord szkoły w pchnięciu kulą chłopców.
       Złoto zdobyli: Grapatyn Agnieszka - bieg na 800m
                           Giziewski Karol - pchnięcie kulą rekord szkoły (kula 5kg) 14,31
                           Wierzchołowski Tomasz 3i - rzut oszczepem
                           Witkowski Dominik 3 TI - skok wzwyż
         Srebro -       Gruźlewska Teresa 3 TI - skok w dal
                            Dylewska Izabela 2a TL - rzut oszczepem
                            Meller Dawid 1 TM/H - bieg na 200m
                            Pniewski Mateusz 2 TMe - rzut oszczepem
            Brąz -       Szymańska Iwona - skok w dal
                            Dylewska Izabela 2a TL - pchnięcie kulą
                            Frygier Michał 2g - skok w dal i rzut oszczepem
                            Murawski Kacper 3 TE - bieg na 1500m
                            Gmiński Maciej 3 TI - pchnięcie kulą
                            sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Meller Dawid 1 TM/H, Pełka Sebastian 3c
                                                                                     Witkowski Dominik 3 TI, Argalski Damian 1 TML.
 
      Dziękujemy naszym zawodnikom za godne i ambitne reprezentowanie Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy w imprezie.