Członkowie Samorządu Uczniowskiego

Witam :) Nazywam się Paulina Burnicka i uczęszczam do klasy 3 technikum budownictwa. W samorządzie szkolnym mam zaszczyt pełnić funkcje przewodniczącej . Jestem osobą ambitną, rzetelną i uparcie dążącą do obranego celu, wiec mam nadzieje że spełnię się w tej roli :)

Monika Anita Augustyniak, jestem uczennicą 3 klasy Technikum Logistycznego. Moim głównym zainteresowaniem jest sport oraz muzyka. Lubię aktywnie spędzać czas. Jestem zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia.

Marcin Niedbalski

"Nie ma mowy, by coś nie wyszło. Masz marzenia to znaczy ze masz wszystko!"

Mam na imię Marcin, chodzę do klasy 3 g ZSZ w zawodzie cukiernika. Interesuje się sportem a w szczególności siatkówką.

Nazywam się Kinga Stankowska i jestem uczennicą klasy 3 TB. Od roku jestem członkiem samorządu. Pełnię dość odpowiedzialną funkcję. Zostałam Rzecznikiem Praw Ucznia. Moją największą pasją jest taniec oraz nierozłączna z nim muzyka.  Jestem osobą odpowiedzialną i konsekwentnie dążącą do wyznaczonych celów. Chętnie otwieram się na nowe pomysły i znajomości. Lubię pomagać innym. Mam nadzieję, że dzięki mojej działalności w samorządzie pomogę urozmaicić i zmienić życie szkolne na lepsze. :)

Cześć nazywam się Kamil Walasek chodzę do trzeciej klasy technikum mechatronicznego. Chętnie jeżdżę na rowerze oraz słucham muzyki. Lubię też angażować się w życie szkoły oraz pomagać innym.

Natalia Joniak

Wymagajcie od siebie, choćby inni od Was nie wymagali.

Mateusz Domagalski

Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku.

Nazywam się Michał Sadowski, chodzę do trzeciej klasy Technikum Mechatronicznego.  Moje hobby to radiokomunikacja i gra na keyboadzie. W samorządzie uczniowskim należę do grupy kulturalno-rozrywkowej. Swoje hobby w przyszłości chcę łączyć z pracą. W szkole zajmuję się nagłośnieniem imprez.

Witam, nazywam się Martyna Zarębska i chodzę do klasy III b Technikum Logistycznego. Lubię wyzwania i staram się zawsze spełniać swoje marzenia. Jestem osobą pomocną i wrażliwą na krzywdę innych. Zawsze staram się mówić to co myślę i otwarcie dzielić się swoimi poglądami. Chętnie poznaje nowych ludzi, co wynika z tego, że jestem osobą komunikatywną i otwartą, również też spontaniczną. Uwielbiam sport i dobrą zabwę.W Samorządzie Uczniowskim należę do sekcji społeczno-charytatywnej.

Nazywam się Wronika Stefańska, uczęszczam do drugiej klasy Technikum Logistycznego. Jestem osobą ambitną, zawsze stawiającą na swoim, dążącą do tego czego chce, otwartą na nowe znajomości i chętnie je nawiązuje.

Siemka nazywam się Magda Szypczyńska i chodzę do kl. 3 Technikum logistycznego. Jestem o soba z dużym poczuciem humoru, bardzo gadatliwą i towarzyską. Nie lubię się nudzić. Bardzo chętnie pomagam innym i osiagam zamierzone cele.

"Brak perfekcji jest pięknem, szaleństwo geniuszem i lepiej być absolutnie nie dorzecznym niż absolutnie nudnym "

" Zawsze sprawdź, czy gra jest warta świeczki "

Nazywam się  Marcin Szylka, jestem uczniem klasy 3c ZSZ. W naszej szkole uczę się w zawodzie stolarz. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze znajomymi, grać w siatkówkę, oraz słuchać dobrej muzyki. Siatkówka jest moim największym hobby i cieszę się, że mogę reprezentować naszą szkołę w tej dyscyplinie. Jestem osobą towarzyską i bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości, także jestem kreatywny i wytrwały w dążeniu do celu. Mam długoletnie doświadczenie z samorządami, jestem z nimi związany już od podstawówki. Mam wiele pomysłów, które spodobają się wam wszystkim i co najważniejsze są do zrealizowania.

Nazywam się Katarzyna Cieśnik, chodzę do klasy czwartej o profilu informatycznym, jako tegoroczna maturzystak w samorządzie jestem członkiem nadzwyczajnym. Interesuje mnie muzyka, komputery. Jestem osobą komunikatywną, otwartą w kontaktach z innymi ludźmi i dobrze zorganizowaną.

Mam na imię Tereska Gruźlewska i chodzę do IV klasy Technikum Informatycznego. Moją pasją jest sport głównie gry zespołowe siatkówka i piłka nożna. Uprawiam lekkoatletykę. Również lubię słuchać dobrej muzyki. W samorządzie jako tegoroczna maturzystaka jestem członkiem nadzwyczajnym.

Jestem psychologiem w Zespole Szkół Zawodowych, a od 3 lat również opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Uwielbiam pracę z grupami młodzieżowymi. Wierzę, że właśnie w nich jest potencjał do zmiany rzeczywistości. Świetnie sprawdzam się jako organizator. Jeśli tylko chcę, to nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Nazywam się Katarzyna Szymołon, pracuję w Zespole Szkół Zawodowych od 15 lat :-), jako katechetka. Od 5 lat jestem opiekunem SU. Bardzo lubię kontakt z młodzieżą, która ma własne zdanie i potrafi walczyć o swoje.